Dla Dorosłych

1. STREFA SALSY

SALSA SOLO

Znana również pod nazwą Salsa Shines. Charakteryzuje się dużą ilością kroków solowych (shine steps), elegancją kroku podstawowego, zastosowaniem obrotów i spinów wielokrotnych oraz ogólną koordynacją ciała (tak ważną podczas popisów solowych). Styl uwielbiany przez Portorykańczyków – przeważający składnik Salsy Portorykańskiej. Salsa solo w naszej szkole stanowi pierwszą część zajęć Salsa & Rueda de Casino, ale również występuje w postaci osobnych zajęć.

Dla Kobiet

Gorąca, zmysłowa salsa z przeznaczeniem dla kobiet, które chcą oddać się magii tańca. Na naszych zajęciach nauczysz się poruszać z gracją i wdziękiem, a twoje seksowne ruchy bioder zaczną współgrać z rękoma i swobodną klatką piersiową. Dzięki tym zajęciom wyeksponujesz swoją kobiecość i seksapil. Krótkie układy choreograficzne pozwolą Ci rozwinąć twoją koordynację ruchową, a także dodadzą pewności siebie na parkiecie. Ruchy, których nauczysz się w Salsa Loca dadzą Ci dużą wiedzę nie tylko na temat tego jak tańczyć samemu, ale także jak wystylizować swój ruch w tańcu z mężczyzną. Salsa Solo jest fantastycznym pomysłem na wydobycie z siebie siły, namiętności a zarazem wdzięku. Zajęcia prowadzi Anna Nawrocka oraz Luiza „Linesse”

 • poniedziałek 18:15 - grupa otwarta – salsa/ bachata solo dla dorosłych – Linesse
Dla Młodzieży

Zajęcia Salsy Solo dla dzieci są prowadzone przez Tomasza Nawrockiego (chłopcy) oraz Annę Tarka (dziewczynki). Na tych zajęciach dziewczynki i chłopcy uczą się swobodnego i płynnego ruchu ciała, który mogą później wykorzystać w tańcu solowym bądź w parze. Salsa Solo jest prowadzona z humorem i wigorem. Największy nacisk kładziemy na zbudowaniu odpowiedniej bazy technicznej do Salsy. Technika ruchu jest jedną z najważniejszych rzeczy na tych zajęciach. Uczymy jak utrzymywać swoje ciało w centrum, w jaki sposób poruszać niezależnie biodrami, klatką piersiową i rękoma (izolacje), jak wystylizować ruch oraz jak wykonywać szybkie i precyzyjne spiny (obroty). Łącząc te wszystkie wskazówki z rytmami latynoskimi i zabawą, dzieciaki poznają tajniki egzotycznej i dynamicznej Salsy

 • poniedziałek 17:00 - grupa otwarta – salsa/ bachata solo dla młodzieży – Linesse
Dla Mężczyzn

Dynamiczna, a zarazem elegancka salsa zarezerwowana dla panów, którzy chcą się czuć pewnie na parkiecie tańcząc zarówno z partnerką jak i solo. Na naszych zajęciach zwracamy szczególną uwagę na precyzyjną, szybką i elegancką pracę stóp i nóg (tzw. footwork – stanowiący bazę męskiej odmiany salsy solo) oraz izolacje i koordynację ciała. Na tych zajęciach panowie uczą się w jaki sposób interpretować muzykę oraz jak improwizować na bieżąco w trakcie tańca. Dzięki temu zyskują możliwość popisania się swoimi umiejętnościami przed partnerką.
Zajęcia w naszym studio prowadzi Tomasz Nawrocki

 • środa 21:00 – grupa średniozaawansowana – Tomek

2. STREFA KOBIET

POLE DANCE – Nowość

Czas na coś zupełnie nowego! Jako pierwsi i jedyni na terenie Opolszczyzny oferujemy zajęcia z Pole Dance czyli z tańca na rurze.

Zajęcia z Pole Dance:

 • poprawią koordynację
 • zwiększą kondycję
 • wzmocnią Twoje ciało
 • sprawią, że poczujesz się niesamowicie kobieco i uwodzicielsko

Chcesz wyzwolić się z nudy codziennego życia? Wejść w całkowicie nowy wymiar tańca? Te zajęci są dla Ciebie!

Otwieramy aż 4 grupy zajęciowe, wszystkie od całkowitych podstaw. Trwają nabory:

 • wtorek, 18:45
 • wtorek, 20:30
 • piątek, 17:15
 • piątek, 18:45

HIGH HEELS - Nowość

HIGH HEELSHigh Heels to zajęcia dedykowane tylko dla kobiet. Styl prowadzony przez naszą instruktorkę Luizę „Linesse”,
która bazuje na gorących i dynamicznych rytmach latino (salsa,bachata, ch cha kubańska, rumba kubańska).
Na zajęciach pracuje nad ciałem w pełnym wymiarze (izolacje, rozciągnięcie, mimika twarzy, wykończenie ruchu).
To wszystko oczywiście na wysokich obcasach.
Dzięki temu ruch i sylwetka w tańcu staje się jeszcze bardziej kobieca i zmysłowa.

 • poniedziałek, 20:45 – grupa otwarta – Linesse

 

SEXY DANCE

chair danceZ myślą o kobietach, które chcą wyrazić siebie…

Styl prowadzony przez naszą instruktorkę Annę Nawrocka, która bazuje nagorących i dynamicznych rytmach latino (salsa,bachata, ch cha kubańska, rumba kubańska) oraz na technice jazzowej, która powoduje, że wyglądacie zmysłowo i pewnie na parkiecie. U nas nauczycie się jak połączyć te dwa żywioły.

Na zajęciach pracujemy nad naszym ciałem w pełnym wymiarze (izolacje, rozciągnięcie, mimika twarzy, wykończenie ruchu). Na każde zajęcia tworzony jest układ pod konkretną muzykę (musical, latino, jazz). Czasami na zajęciach posługujemy się rekwizytami typu krzesło, chusty, parasol, wysokie obcasy, itp. , które urozmaicają choreografię i dodają jej zmysłowości.

Sexy Dance to świetny sposób na sprawienie niespodzianki mężowi czy chłopakowi.

Dzięki tym zajęciom odnajdziesz w sobie kobietę jakiej do tej pory nie znałaś – silną, pewną siebie, seksowną i znającą swoją wartość.

zobacz jak tańczymy klikając tutaj

 • zajęcia Sexy Dance z Anną Nawrocką wracają już od listopada 2013

LATINO SOLO

Tańce latynoamerykańskie, kojarzą się z ogromnym temperamentem i ekspresją. Dla „łaciny” wspólny jest gorący i porywający rytm, ale odmienny jest dynamizm i interpretacja muzyczna. Każdy z pięciu tańców pozwala na ekspresję innych emocji i nastrojów. Porywczości i powagi nauczycie się w hiszpańskim paso doble. Jak przeżywać miłość i namiętności pokaże Wam rumba. Zabawisz się i poflirtujesz w brazylijskiej sambie. Staniesz się kokieteryjną kobietą tańcząc cha-cha-cha, a czystej radości i energii zaznasz w amerykańskim jive.

Zajęcia w naszym studiu prowadzi Joanna Surówka

piątek, 20:15 -grupa otwarta

LATIN DANCE INTENSIVE

Zajęcia te są stworzone dla pań, które kochają tańczyć, chcą wysmuklić sylwetkę oraz poprawić bądź utrzymać kondycję! Zajęcia są oparte na prostych krokach tańców latynoamerykańskich, czyli poznasz tu sambę, cha cha cha,rumbę, jive, elementy salsy. Kroki powtarzane są do porywającej muzyki od początku do końca trwania utworu bez zatrzymania.Weź sportowy strój bo czeka tez intensywna rozgrzewka. To wyzwanie dla Ciebie!

Zajęcia w naszym studiu prowadzi Joanna Surówka

środa, 21:00 - grupa otwarta

BELLY DANCE – TANIEC ORIENTALNY

Znany także pod nazwą belly dance, taniec orientalny, taniec arabski– jest jednym z najstarszych tańców świata. Uważany jest za najbardziej wymowny i wyrazisty kobiecy taniec, chwytający za serce swym liryzmem. Europejczycy nadali mu nową nazwę – taniec brzucha, z powodu licznych ruchów mięśni brzucha i bioder. Taniec orientalny nie posiada żadnego spisu reguł – jest sztuką żywą, która ciągle się rozwija i zmienia. Występuje wiele odmian tańca brzucha. Polecany jest dla kobiet które chcą nauczyć się sexownych ruchów, które będą w stanie oczarować wszystkich dookoła!

U nas w szkole zajęcia są prowadzone przez Weronikę ‚SAHAR’ Litwin

 • środa, 19:00 – grupa kontynuacja – Taniec Orientalny
 • środa, 18:00 – grupa od podstaw – Taniec Orientalny
 • wtorek, 17:15 – grupa od podstaw – Shakira Belly Dance

ZAJĘCIA DLA MAM

Zajęcia dla Kobiet grupa otwarta

(Salsa Solo oraz Latin Solo, Sexy Dance, Bachata, Brodway Jazz)

Zajęcia tylko dla kobiet

Kiedy twoja pociecha tańczy na równoległej sali
ty masz czas, aby zadbać o swoją kondycję

 • Zajęcia z Anną Nawrocką startują już w listopadzie

 


3. STREFA FITNESS

ZUMBA

To zzainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. To obecnie jeden z najmodniejszych kierunków taneczno-rozrywkowych w USA, który wielkimi krokami wchodzi także do Europy! Ten nowoczesny system fitnessu, idealnie i w krótkim czasie kształtuje sylwetkę, dostarczając przy tym świetnej zabawy! Każdy kto zechciałby poszaleć, uwolnić w sobie ducha rozrywki, powinien spróbować zumby!

Nieskomplikowane kroki taneczne, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca mieszanka rytmów oraz ruchów latynoskich tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych!
Dla kogo jest Zumba? Dla każdego! Dla mężczyzn i dla kobiet. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 • poniedziałek, 15:45
 • poniedziałek, 20:45
 • niedziela 16:00
 • niedziela, 17:15
 • wtorek, 10:00 - Zumba Gold 50+ (od października)
 • czwartek, 10:00 – Zumba Gold 50+ (od października)

ZAJĘCIA MODELUJĄCE SPALANIE/WZMACNIANIE

Przyjdź i wybuduj swoją sylwetkę. To najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu.

 • poniedziałek, 19:30 – Linesse