Dla Dorosłych

BLOK SALSY

SALSA SOLO

Znana również pod nazwą Salsa Shines. Charakteryzuje się dużą ilością kroków solowych (shine steps), elegancją kroku podstawowego, zastosowaniem obrotów i spinów wielokrotnych oraz ogólną koordynacją ciała (tak ważną podczas popisów solowych). Styl uwielbiany przez Portorykańczyków – przeważający składnik Salsy Portorykańskiej. Salsa solo w naszej szkole stanowi pierwszą część zajęć Salsa & Rueda de Casino, ale również występuje w postaci osobnych zajęć.

Dla Kobiet

Gorąca, zmysłowa salsa z przeznaczeniem dla kobiet, które chcą oddać się magii tańca. Na naszych zajęciach nauczysz się poruszać z gracją i wdziękiem, a twoje seksowne ruchy bioder zaczną współgrać z rękoma i swobodną klatką piersiową. Dzięki tym zajęciom wyeksponujesz swoją kobiecość i seksapil. Krótkie układy choreograficzne pozwolą Ci rozwinąć twoją koordynację ruchową, a także dodadzą pewności siebie na parkiecie. Ruchy, których nauczysz się w Salsa Loca dadzą Ci dużą wiedzę nie tylko na temat tego jak tańczyć samemu, ale także jak wystylizować swój ruch w tańcu z mężczyzną. Salsa Solo jest fantastycznym pomysłem na wydobycie z siebie siły, namiętności a zarazem wdzięku. Zajęcia prowadzi Anna Nawrocka

Dla Młodzieży

Zajęcia Salsy Solo dla dzieci są prowadzone przez Tomasza Nawrockiego (chłopcy) oraz Annę Nawrocką (dziewczynki). Na tych zajęciach dziewczynki i chłopcy uczą się swobodnego i płynnego ruchu ciała, który mogą później wykorzystać w tańcu solowym bądź w parze. Salsa Solo jest prowadzona z humorem i wigorem. Największy nacisk kładziemy na zbudowaniu odpowiedniej bazy technicznej do Salsy. Technika ruchu jest jedną z najważniejszych rzeczy na tych zajęciach. Uczymy jak utrzymywać swoje ciało w centrum, w jaki sposób poruszać niezależnie biodrami, klatką piersiową i rękoma (izolacje), jak wystylizować ruch oraz jak wykonywać szybkie i precyzyjne spiny (obroty). Łącząc te wszystkie wskazówki z rytmami latynoskimi i zabawą, dzieciaki poznają tajniki egzotycznej i dynamicznej Salsy

Dla Mężczyzn

Dynamiczna, a zarazem elegancka salsa zarezerwowana dla panów, którzy chcą się czuć pewnie na parkiecie tańcząc zarówno z partnerką jak i solo. Na naszych zajęciach zwracamy szczególną uwagę na precyzyjną, szybką i elegancką pracę stóp i nóg (tzw. footwork – stanowiący bazę męskiej odmiany salsy solo) oraz izolacje i koordynację ciała. Na tych zajęciach panowie uczą się w jaki sposób interpretować muzykę oraz jak improwizować na bieżąco w trakcie tańca. Dzięki temu zyskują możliwość popisania się swoimi umiejętnościami przed partnerką.
Zajęcia w naszym studio prowadzi Tomasz Nawrocki


STREFA KOBIET

POLE DANCE – Nowość

Czas na coś zupełnie nowego! Jako pierwsi i jedyni na terenie Opolszczyzny oferujemy zajęcia z Pole Dance czyli z tańca na rurze.

Zajęcia z Pole Dance:

  • poprawią koordynację
  • zwiększą kondycję
  • wzmocnią Twoje ciało
  • sprawią, że poczujesz się niesamowicie kobieco i uwodzicielsko

Chcesz wyzwolić się z nudy codziennego życia? Wejść w całkowicie nowy wymiar tańca? Te zajęci są dla Ciebie!

SEXY DANCE

chair danceZ myślą o kobietach, które chcą wyrazić siebie…

Styl prowadzony przez naszą instruktorkę Annę Nawrocka, która bazuje nagorących i dynamicznych rytmach latino (salsa,bachata, ch cha kubańska, rumba kubańska) oraz na technice jazzowej, która powoduje, że wyglądacie zmysłowo i pewnie na parkiecie. U nas nauczycie się jak połączyć te dwa żywioły.

Na zajęciach pracujemy nad naszym ciałem w pełnym wymiarze (izolacje, rozciągnięcie, mimika twarzy, wykończenie ruchu). Na każde zajęcia tworzony jest układ pod konkretną muzykę (musical, latino, jazz). Czasami na zajęciach posługujemy się rekwizytami typu krzesło, chusty, parasol, wysokie obcasy, itp. , które urozmaicają choreografię i dodają jej zmysłowości.

Sexy Dance to świetny sposób na sprawienie niespodzianki mężowi czy chłopakowi.

Dzięki tym zajęciom odnajdziesz w sobie kobietę jakiej do tej pory nie znałaś – silną, pewną siebie, seksowną i znającą swoją wartość.

Co miesiąc zajęcia będą dedykowane innym stylom sexy dance:

  1. Burlesque
  2. Sexy Latino (salsa, Bachata, Cha Cha)
  3. High Heesls
  4. Chair Dance
BELLY DANCE – TANIEC ORIENTALNY

Znany także pod nazwą belly dance, taniec orientalny, taniec arabski– jest jednym z najstarszych tańców świata. Uważany jest za najbardziej wymowny i wyrazisty kobiecy taniec, chwytający za serce swym liryzmem. Europejczycy nadali mu nową nazwę – taniec brzucha, z powodu licznych ruchów mięśni brzucha i bioder. Taniec orientalny nie posiada żadnego spisu reguł – jest sztuką żywą, która ciągle się rozwija i zmienia. Występuje wiele odmian tańca brzucha. Polecany jest dla kobiet które chcą nauczyć się sexownych ruchów, które będą w stanie oczarować wszystkich dookoła!

U nas w szkole zajęcia są prowadzone przez Weronikę ‚SAHAR’ Litwin


BLOK  FITNESS

TancerkiDance Fitness

Nieskomplikowane kroki taneczne, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca mieszanka rytmów oraz ruchów latynoskich tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych!
Przyjdź i wybuduj swoją sylwetkę. To najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu.

Zajęcia poprowadzi Monika Kiermasz

BLOK STREET DANCE

ŁukaszŁukomskiSTREET DANCE – zajęcia z UFO dla Dorosłych!

zajęcia przeznaczone dla osób po 30-stym roku życia. Skupimy się na dobrej zabawie przez taniec. Poznacie fundamenty tańca hip hop, nauczycie się choreografii i będziecie mogli utrzeć nosa „małolatom”.

specjalnie dla rodziców dzieciaków ( i nie tylko!) stworzyliśmy zajęcia street dance. Podczas gdy Wasze dzieci ćwiczą, wy też się rozwijacie fizycznie i społecznie :)